Zatrudnię brygadzistę

Biała Podlaska
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży elektroodpadów poszukuje

BRYGADZISTY
Miejsce pracy: Łomazy
Zakres obowiązków:
• organizacja i nadzór nad pracą podległego zespołu (produkcja – demontaż urządzeń elektrycznych),
• weryfikacja jakości pracy podległego zespołu,
• kontrola przestrzegania przepisów (BHP, ppoż, ogólna czystość stanowisk pracy),
• dbałość o efektywność pracy i jej bieżące usprawnienia,
• raportowanie do kierownictwa.

Wymagania:
• zaangażowanie, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i umiejętność egzekwowania zlecanych zadań,
• wykształcenie – mile widziane średnie,
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju osobistego i awansu zawodowego,
• stabilną pracę w branży o dużych perspektywach,
• przejrzysty system wynagradzania.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania wraz z dołączoną klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."