Żary - sprzątanie

Żary
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług porządkowych i czystościowych.

Poszukujemy chętne Kandydatki na stanowisko:

- Pracownik sprzątający.

Lokalizacja:
- Żary.

Obowiązki:
- sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych,
=- sprzątanie sanitariatów i szatni,
- sprzątanie korytarzy i schodów,
- opróżnianie koszy na śmieci,
- dbanie o ład i porządek na obiekcie i terenie przyległym.

Wymagania:
- orzeczenie o niepełnosprawności,
- punktualność i odpowiedzialność,
- kultura osobista i trzeźwość,
- staranność i dokładność,
- sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków pracowniczych.

Oferujemy:
- umowa o prace,
- umowa na cały etat,
- wynagrodzenie od 4400 zł brutto/miesiąc,
- praca od poniedziałku do piątku,
- poranna i popołudniowa zmiana.

Kontakt:
- 519 - pokaż numer telefonu - , 795 - pokaż numer telefonu - .

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."