WYKŁADOWCA NA KURSACH (EDUKATOR, TRENER).

Kraków
Oferta opublikowana01.08.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Na Wzgórzach 21/03, 31-723 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Nauczanie technik fryzjerskich: Fryzjer-trener musi nauczyć młodszych fryzjerów podstawowych i zaawansowanych technik fryzjerskich, takich jak strzyżenie, modelowanie, farbowanie, itd. Superwizja i ocena: Fryzjer-trener musi nadzorować prace młodych fryzjerów i oceniać ich umiejętności, aby upewnić się, że są na właściwym poziomie. Przygotowanie do egzaminów: Fryzjer-trener powinien pomagać uczniom w przygotowaniu się do egzaminów, które pozwolą im na uzyskanie certyfikacji. Szkolenie z obsługi klienta: Fryzjer-trener powinien nauczyć młodszych fryzjerów, jak prawidłowo obsługiwać klientów, jak radzić sobie z różnymi typami klientów i jak zapewniać doskonałą obsługę klienta. Prowadzenie warsztatów i szkoleń: Fryzjer-trener musi nauczyć młodszych fryzjerów, jak prawidłowo dbać o higienę.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca na okres 12 miesięcy. Zakończenie pracy godz. 18.00.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.08.2023

Data zakończenia: 31.07.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Fryzjer*

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: włoski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły, angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Przygotowanie pedagogiczne, Dyplom: Mistrz w zawodzie fryzjer, Kurs przygotowania pedagogicznego, A.19 Wykonywanie zabiegów fryzjerskich

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Pracodawca

Nazwa: STRATEGY SEBASTIAN ADAMCZYK

Adres: Na Wzgórzach 21/03, 31-723 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.