WYCHOWAWCA W PLACÓWCE WSPARCIA DZIENNEGO 5/8 ETATU (NR 1130)

Inowrocław
Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Toruńska 26, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: -prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych z dziećmi, -prowadzenie naboru do świetlicy, -systematyczna współpraca z instytucjami, w szczególności miejskimi jednostkami organizacyjnymi, -prowadzenie doumentacji światlicy, -sporządzanie sprawozdań z pracy -praca w godz.14-19

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.625

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 25

Liczba godzin w miesiącu: 100

Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN

Opis wynagrodzenia: +dodatek za wysługę lat, umowa z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 30.06.2025

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie branżowe, wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1. Poziom wykształcenia: a). Wykształcenie wyższe: -na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie nlub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą lub -na dowolnym kierunku, uzupelnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo wychowawczej lub -na dowolnym kierunku oraz przygotowanie pedagogiczne uprawniające do wykonywania zawodu nauczyciela b) co najmniej wyksztalcenie średnie lub średnie branżowe i udokumentowany co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną 2. studia podyplomowe z zakresu socjoterapii 3. Kandydatem może być osoba, która: -jest obywatelem polskim, -ma pełną zdolnośc do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, -nie jest inie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej ograniczona ani zawieszona, -wypełnia obowiązek alimentacyjny - w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego, -nie była skazanoa prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, -nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym, -nie figuruje w Krajowym Rejestrze Katrnym w zakresie przestępstw określonych w XIX i XXV Kodeksu karnego, w art. 189a i art. 207 Kodeksu karnego oraz w ustawie z dnia 29 lipca 2005r. o przeciwdzialaniu narkomanii lub za odpowiadające tym przestępstwom czyny zabronione określone w przepisach prawa obcego

Pracodawca

Nazwa: OŚRODEK PROFILAKTYKI I ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW UZALEŻNIEŃ

Adres: Toruńska 26, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv