Oferta opublikowana02.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Olatex International rozpoczyna rekrutację na stanowisko: klasyfikacja towaru / wycena odzieży

Praca w Masłowie k. Kielc
Zapewniamy stabilne zatrudnienie – dołącz do nas i nadaj ubraniom drugie życie!

Zadania pracownika:
- sortowania towaru według przyjętych standardów
- ocena jakości i wartości ubrań oraz akcesoriów
- metkowanie towaru oraz przygotowanie do sprzedaży
- utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy
- praca z lekkim asortymentem
- ewentualnie praca na linii produkcyjnej

Czego oczekujemy? :
-zaangażowania oraz dokładności w wykonywaniu pracy
- dyspozycyjność do pracy w systemie dwu zmianowym (6-14; 14-22)
- umiejętność pracy samodzielnie jak i w zespole
- mile widziane zainteresowanie branżą modową

Co oferujemy? :
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość zdobywania doświadczenia
- terminowe wypłaty
- wdrożenie oraz wsparcie na każdym etapie pracy
-zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeśli chcesz do nas dołączyć wyślij CV lub zadzwoń !