Trener pracy

Gdańsk
Oferta opublikowana27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia
Szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy?
Dołącz do zespołu Biura Integracji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych (BIZON), działającego w ramach Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Poszukujemy TRENERA PRACY, który w ramach projektu będzie wspierał naszych klientów w obszarze zatrudnienia wspomaganego.
Jeśli chcesz poczytać więcej o pracy trenera pracy - zajrzyj tu: https://praca.trojmiasto.pl/Ciekawe-zawody-Czym-zajmuje-sie-trener-pracy-n172556.html

Obowiązki trenera to:
* wsparcie uczestnika podczas próbek pracy i praktyk w miejscu pracy
* wsparcie uczestnika podczas stażu zawodowego
* trening poruszania się w przestrzeni miejskiej (np. komunikacja miejska)
* bezpośrednia praca z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, zaburzeniami psychicznymi i ze spektrum autyzmu,
* nauka uczestnika zadań wykonywanych na konkretnym stanowisku
* praktyczna diagnoza możliwości podjęcia zatrudnienia przez uczestnika
* organizowanie próbek pracy i praktyk zawodowych,
* bezpośrednie wsparcie klientów podczas realizacji próbek, praktyk i w całym procesie zatrudnienia,
* monitoring zatrudnienia w miejscu pracy klienta.

Czego oczekujemy:
* wykształcenia średniego lub wyższego: pedagogiczne, psychologiczne lub pokrewne,
* empatii i pozytywnego nastawienia w kontaktach z ludźmi,
* otwartości i wysokich umiejętności z zakresu komunikacji,
* wiedzy o trójmiejskim rynku pracy,
* samodzielności i elastyczności w planowaniu pracy i realizacji zadań,
* inicjatywy i aktywności,
* chęci dalszego rozwoju i działania na rzecz zmiany sytuacji osób z niepełnosprawnościami w Polsce.

Co oferujemy:
* ciekawą pracę, pełną wyzwań,
* dynamikę w pracy i brak nudy,
* energiczny i pełen poczucia humoru zespół,
* możliwość dodatkowych działań w ramach stowarzyszenia.
* zdobycie doświadczenia w jednej z największych organizacji pozarządowych na Pomorzu,
* możliwości rozwoju i nauki podczas szkoleń branżowych,
* pracę w wymiarze 1/2 etatu na czas określony

Wyślij CV i kilka zdań na swój temat na adres e-mail, z wybranymi osobami spotkamy się u nas w biurze, opowiemy więcej o nas i naszej pracy, a ty o sobie.