Oferta opublikowana11.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kolejowa 15, 42-450 Łazy, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - operowanie tokarkami ogólnego i specjalnego przeznaczenia do obróbki elementów metalowych w celu nadania im odpowiedniego kształtu, wymiarów i gładkości, - wykonywanie różnych prac tokarskich np. toczenie powierzchni walcowych, stożkowych i czołowych, toczenie gwintów, przecinanie, roztaczanie otworów, - obróbka drobnych elementów na tokarkach rewolwerowych i automatach tokarskich, - praca na jedną zmianę 7-15

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Tokarz w metalu (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: Oferta przeznaczona jest dla osób powyżej 50 roku życia zarejestrowanych w PUP Zawiercie Na rozmowę mogą się zgłaszać osoby w zawodzie tokarz, ślusarz, szlifierz, spawacz, frezer i inne pokrewne (wymagane doświadczenie 6 m-cy). Dla osób w innych zawodach pokrewnych istnieje możliwość przyuczenia lub zlecenia innych czynności.

Pracodawca

Nazwa: Mega-Met Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Adres: Kolejowa 15, 42-450 Łazy, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV. Kontakt z pracodawcą po uprzedniej weryfikacji i wydaniu skierowania przez doradcę klienta w PUP. Na rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie pod nr: 32 262 20 49