TECHNIK

Mirosławiec
Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 78-650 Mirosławiec, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: rowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i użytkowej nadzorowanych sieci i systemów teleinformatycznych; wsparcie techniczne użytkownika końcowego w zakresie telekomunikacji; konfiguracja urządzeń komutacji i teletransmisji; udział we wdrażaniu do eksploatacji nowego sprzętu telekomunikacyjnego; udział w dokonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji sprzętu telekomunikacyjnego. Wyzwania jakie na Ciebie czekają: praca na rzecz bezpieczeństwa łączności; praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii; poznawanie narzędzi teleinformatycznych, do których dostęp ma wąskie grono specjalistów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN

Opis wynagrodzenia: Informacje dodatkowe: norma czasu pracy: pełna; 8 godzin dziennie/40 godzin w tygodniu przedłużona do 12 godzin; praca zmianowa: praca 5 dni w tygodniu; wysiłek fizyczny: nieznaczny. Co możemy Ci zaoferować regularne i terminowe wynagrodzenie; wynagrodzenie roczne i dodatki stażowe; stabilne warunki zatrudnienia /umowa o pracę/; system motywacyjny /dodatkowe premie, dodatkowe urlopy wypoczynkowe/; pakiet socjalny /dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, zapomogi/; pracę w miłej i przyjaznej atmosferze; pracę w dynamicznym zespole.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 31.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Miejsce pracy: m. MIROSŁAWIEC; w wymiarze czasu pracy: PEŁEN ETAT 1. Wymagania niezbędne: poziom wykształcenia: średnie; kierunek-profil: telekomunikacja, teleinformatyka, informatyka, elektronika; staż pracy: przy wykształceniu średnim 3 lata, przy wykształceniu wyższym 1 rok; umiejętności: dobra znajomość zagadnień z zakresu komutacji i teletransmisji, telekomunikacji i informatyki. 2. Wymagania dodatkowe: poświadczenie bezpieczeństwa: osobowe, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych; doświadczenie: mile widziane doświadczenie w zawodzie technik komutacji i teletransmisji. Czego oczekujemy od Ciebie? Samodzielności; Dokładności; Dyspozycyjności; terminowego wykonywania działań; zaangażowania w procesie pracy.

Pracodawca

Nazwa: Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz

Adres: Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: podpisany kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/; list motywacyjny; dokumenty poświadczające wykształcenie /kserokopie/; dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności /kserokopie/; przebieg zatrudnienia /kserokopie/; klauzula informacyjna i zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla kandydatów do pracy w RCI Bydgoszcz /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/. Wymagane dokumenty należy przesłać na adres: Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz ul. Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz lub adres e-mail: Aplikuj w terminie do dnia 30 kwietnia 2024 roku Aplikacje, dostarczone po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane. Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.