Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kościuszki 16, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Zarządzanie podległym zespołem/personelem, tworzenie menu śniadaniowego/kolacyjnego oraz menu a'la carte, dbanie i prowadzenie systemu HACCP, tworzenie grafików, dbałość o wysoki standard usług. Praca w Kołobrzegu w godz. 7-19, 10-22 również w soboty i niedziele. Umowa zlecenia na okres 3 miesięcy po tym okresie możliwość przejścia na umowę o pracę. Dźwiganie: kobiety do 12 kg, mężczyźni do 30 kg.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 36,92 PLN

Opis wynagrodzenia: zł/h

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 12.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Szef kuchni (kuchmistrz) (wymagany staż - lata: 3)

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, gastronomiczne

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole pod presją czasu, praktyczna znajomość HACCP

Pracodawca

Nazwa: "DIVA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Kościuszki 16, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv