Staż dla studentów - Agencja Marketingu Online

Gdynia
Oferta opublikowana29.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Wymiar etatupełny etat
Zespół Specjalistów Marketingu Internetowego “Odado” poszukuje kandydatów na praktyczny staż przygotowujący do podjęcia zatrudnienia jako Młodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego.

Kim jesteśmy?
Zespół Odado działa na rynku reklamy internetowej od ponad 15 lat. Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google. Naszą agencję tworzy zgrany zespół doświadczonych specjalistów. Dążymy do wspólnego celu, którym jest pomoc klientom w rozwoju ich firm za pośrednictwem marketingu internetowego. Mamy szerokie i różnorodne portfolio. Współpracujemy zarówno z dużymi, znanymi markami, jak i małymi, lokalnymi firmami. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy zmotywowanych osób na staż w naszym zespole.

Kogo poszukujemy?
Szukamy komunikatywnych, rzetelnych, logicznie myślących, uczciwych i dobrze zorganizowanych osób, które interesują się marketingiem internetowym i chcą rozwijać oraz podwyższać swoje kwalifikacje.
Nauka będzie się odbywać pod okiem praktyków, a osoby, które pomyślnie zakończą staż będą mogły dołączyć do zespołu na stałe.
Jeżeli interesuje Cię staż szkoleniowy w Gdyni (z opcją w Pruszczu Gdańskim) i rozwój kompetencji związanych z marketingiem internetowym - Aplikuj już teraz!

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:
  • Jesteś uczciwy, komunikatywny i zmotywowany do rozwoju,
  • Potrafisz dobrze zarządzać swoimi zadaniami w czasie i trzymasz się uzgodnionych terminów,
  • Interesujesz się marketingiem internetowym i chcesz się rozwijać - poznać od strony praktycznej tajniki SEO/SEM, analityki internetowej, social mediów, narzędzi AI,
  • Bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania.

Obszar zadań:
Podczas programu stażowego postaramy się, abyś mógł wypróbować się w różnych rolach. Do najczęstszych Twoich zadań będzie należeć:
  • Aktywny udział w tworzeniu kampanii Google Ads i Meta Ads, w tym dobór grupy docelowej, pisanie treści reklamowych, wybór ustawień kampanii,
  • Bieżąca optymalizacja kampanii reklamowych w oparciu o dane analityczne,
  • Raportowanie bieżących wyników kampanii marketingowych,
  • Tworzenie i redagowanie contentu,
  • Wsparcie w działaniach sprzedażowych
  • Udział w spotkaniach i bieżąca komunikacja z klientami,
  • Aktywne uczestnictwo w bieżących zadaniach zespołu marketingu internetowego,
  • Działania związane z SEO,
  • Inne zadania związane z bieżącymi projektami.
Mile widziane:
  • Status studenta (preferowane kierunki związane z marketingiem),
  • Znajomość trendów związanych z reklamą internetową,
  • Umiejętność tworzenia grafik / montażu wideo,
  • Umiejętności analityczne,
  • Inicjatywa w działaniu oraz umiejętność znajdowania i proponowania rozwiązań,
  • Znajomość języków obcych,
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów,
  • Wcześniejsze doświadczenie / projekty związane z marketingiem internetowym.
Oferujemy:
  • Płatny program stażowy z możliwością późniejszego zatrudnienia,
  • Możliwość nabycia praktycznych i wartościowych umiejętności marketingowych na najwyższym poziomie,
  • Realny wpływ na działania marketingowe dla klientów,
  • Możliwość pracy przy różnych projektach - wśród naszych klientów są sklepy internetowe i firmy usługowe z różnych branż,
  • Możliwość rozwinięcia różnych kompetencji - np. tworzenie treści, analityczne myślenie, profesjonalna komunikacja, skuteczna reklama,
  • Pracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem,
  • Pracę w zgranym zespole młodych ludzi i świetną atmosferę w pracy,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Elastyczny tryb pracy (staż stacjonarnie w Gdyni z opcją w Pruszczu Gdańskim - z późniejszą możliwością pracy w formie zdalnej),
  • Możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą u nas nie czekaj i wyślij swoje CV na adres: Aplikuj

Wybrane osoby otrzymają od nas małe zadanie próbne.
Informacje o firmie
www.odado.pl