STARSZY MAGAZYNIER W SEKCJI GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ I KWATERUNKOWEJ

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Oliwska 35, 80-563 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: 1. Przyjmowanie, magazynowanie i wydawanie materiałów, narzędzi i sprzętu znajdującego się w magazynach Komendy MOSG. 2. Kompletowanie zamówień zgłaszanych przez logistyków placówek MOSG oraz ich załadunek na środki transportu. 3. Terminowy rozładunek dostarczanych materiałów, narzędzi i sprzętu. 4. Przyjmowanie i odpowiadanie za reklamacje. 5. Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie sprawnego przepływu materiałów. 6. Sortowanie towarów celem sprawdzenia ich przydatności do użycia. 7. Kontrola stanów magazynowych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7:30-15:30.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 449,35 do 5 223,15 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: min. pół roku doświadczenia w pracy na magazynie, praktyczna znajomość obsługi komputera. Mile widziane: praca na magazynie budowlanym lub kwaterunkowym, obsługa programów magazynowych, uprawnienia do obsługi wózka widłowego. Korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa lub zgoda na udział w procedurze sprawdzającej w zakresie dostępu do informacji niejawnych o klauzuli, poufne, złożenie oświadczenia lustracyjnego (dotyczy osób urodzonych przed 01.08.1972), samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja czasu i pracy.

Pracodawca

Nazwa: Morski Oddział Straży Granicznej w Gdańsku

Adres: Oliwska 35, 80-563 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Termin składania aplikacji (CV i list motywacyjny - podpisane, dokument potwierdzający wykształcenie i doświadczenie zawodowe, kopia prawa jazdy oraz ew. dodatkowych uprawnień, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru, oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, kopia poświadczenia bezpieczeństwa lub zgoda na udział w procedurze sprawdzającej w zakresie dostępu do informacji niejawnych o klauzuli ,,poufne", oświadczenie lustracyjne (dot.osób urodzonych przed 01.08.1972), do dnia 13.05.2024r.