STARSZY KSIĘGOWY

Nowogrodziec
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Asnyka 53/1, 59-730 Nowogrodziec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Praca administracyjno-biurowa, jednozmianowa z obsługą komputera i monitora ekranowego powyżej 4 godzin dziennie, obsługa urządzeń biurowych i programów komputerowych w zakresie niezbędnym do wykonywania zadań. Praca w wymiarze 40 godzin tygodniowo, w przeciętnie 5-dniowym tygodniu pracy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, specjalizacja: rachunkowość, księgowość budżetowa, ekonomia

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - specjalność: rachunkowość, księgowość budżetowa, ekonomia, minimum 5 lat doświadczenia. Umiejętności: 1) umiejętność pracy w programie księgowym Finanse VULCAN, 2) umiejętność organizacji pracy, dokładność, odpowiedzialność, terminowość, kreatywność, 3) umiejętność pracy w zespole, 4) umiejętność obsługi komputera, drukarki, skanera, programów Word, Excel, Power point, 5) zdolność do interpretacji i stosowania prawa, 6) operatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, 7) wysoka kultura osobista. 8) znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach samorządowych, przepisów wynikających z Kodeksu Pracy praz przepisów wykonawczych wydanych na podstawie wskazanych ustaw.

Pracodawca

Nazwa: Zakład Obsługi Szkół w Nowogrodźcu

Adres: Asnyka 53/1, 59-730 Nowogrodziec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: List motywacyjny z uzasadnieniem przystąpienia do naboru, życiorys CV, kwestionariusz osobowy (zał.), zgoda kandydata ubiegającego się o zatrudnienie na przetwarzanie danych osobowych, klauzula informacyjna, kserokopie świadectw pracy, kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie, kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie kandydata o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Kandydaci, którzy zamierzają skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy o pracownikach samorządowych, są obowiązani do złożenia wraz z dokumentami kopii dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność. Termin i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych Wymagane dokumenty należy składać lub przesyłać na adres: Zakład Obsługi Szkół w Nowogrodźcu, ul. Adama Asnyka 53/1, 59-730 Nowogrodziec w kopercie z dopiskiem Nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Starszy Księgowy (dział księgowo-płacowy) w terminie do dnia 30 kwietnia 2024 roku do godz. 13.00 (Uwaga: liczy się data wpływu do Zakładu, nie data stempla pocztowego). Oferty, które wpłyną do Zakładu Obsługi Szkół w Nowogrodźcu po określonym terminie, nie będą rozpatrywane. Ogłoszenie o naborze i wymagane dokumenty są dostępne na stronie Aplikuj