STARSZY INSTRUKTOR ( MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: KLUB 3 SLT WITKOWO)

Powidz-Osiedle
Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 62-430 Powidz-Osiedle 6, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie oraz dobór zakresu tematycznego koła zainteresowań artystycznych (stosownie do wykształcenia tj. muzyczne, plastyczne, teatralne etc.) w tym prowadzenie niezbędnej dokumentacji dziennik zajęć; opracowanie planów i scenariuszy organizowanych imprez kulturalnych; udział oraz organizacja wydarzeń kulturalno oświatowych, patriotycznych, spotkań integracyjnych, w tym kontakt z lokalnymi ośrodkami kultury; współpraca z zespołem kronikarskim; uczestniczenie w organizacji wystaw, festynów, konkursów, koncertów, wieczorów poezji; zabezpieczenie czasu wolnego dla dzieci w okresie ferii zimowych i wakacji; uczestniczenie w zabezpieczaniu uroczystości wojskowych i patriotyczno religijnych, w tym: serwis fotograficzny oraz wideo, obsługa stoiska promocyjnego jednostki; prezentowanie osiągnięć prowadzonych zajęć i kół zainteresowań; udział w przeglądach amatorskiej twórczości artystycznej na szczeblu lokalnym i centralnym.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 290 PLN

Opis wynagrodzenia: Dodatkowo premia regulaminowa 10% oraz dodatek stażowy. 3 dni w tygodniu praca w godzinach 7.30 - 15.30, 2 dni w tygodniu w godzinach popołudniowych zgodnie z grafikiem.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Data zakończenia: 31.10.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Praca pod presją czasu, sumienność, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: muzyczny, plastyczny, teatralny

Uprawnienia: wychowawca placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Przy wykształceniu średnim wymagane min. 3 lata doświadczenia. Przy wykształceniu wyższym wymagane min. 1 rok doświadczenia. Doświadczenie w prowadzeniu zajęć cyklicznych w formie kół zainteresowań zgodnie z posiadanym wykształceniem. 3 dni w tygodniu praca w godzinach 7.30 - 15.30, 2 dni w tygodniu w godzinach popołudniowych zgodnie z grafikiem.

Pracodawca

Nazwa: DOWÓDZTWO 3. SKRZYDŁA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO

Adres: ŻWIRKI I WIGURY 3, 62-230 Witkowo, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny + oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodne z obowiązującymi przepisami RODO przesłane na adres wskazany w ofercie pracy.