Sprzedawca w sklepie internetowym

Gdańsk
Oferta opublikowana02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta
Zatrudnimy sprzedawcę do internetowego antykwariatu

1. Wymagania:
- status ucznia/studenta - preferujemy studentów zaocznych
- dyspozycyjność w okresie sezonowym (sierpień-wrzesień)
- preferujemy mężczyzn ze względu na konieczność rozładowywania towaru - paczki ok. 20-25kg

2. Zakres obowiązków:
- obsługa strony internetowej,
- obsługa sprzedaży allegro,
- wystawienie produktów na allegro,
- pakowanie paczek,
- rozliczanie zwrotów,
- składanie zamówień w hurtowni,
- sortowanie i rozkładanie towaru,
- dbanie o czystość stanowiska pracy,
- wykonywanie innych drobnych czynności związanych z funkcjonowaniem firmy,

3. Oferujemy:
- ważne stanowisko w rodzinnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
- zarobki powyżej 7000zł brutto w sierpniu i wrześniu
- przeciętne miesięczne wynagrodzenie powyżej 5000zł brutto
- co najmniej 10% podwyżkę po przepracowaniu 12 miesięcy

4. Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie

5.Dokumenty
CV proszę przesyłać na adres email: Aplikuj
W tytule maila proszę wpisać "Aplikacja na stanowisko sprzedawcy w sklepie internetowym"

6. Pytania
Tel. 501893...
Informacje o firmie
Radosław Chojnowski „Skup u Radara”
Grunwaldzka 135A, 80-264 Gdańsk
NIP 758226... 1

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Radosław Chojnowski "Skup u Radara" NIP 7582261801 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.