Oferta opublikowana21.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Pszczyńska 230, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków: obsługa klientów, przyjmowanie towarów, obsługa sklepu internetowego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: +premia praca w godzinach: 7.00-15.00 09.00-17.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 21.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Uprawnienia: biegła obsługa komputera, dyspozycyjność

Wymagania dodatkowe

Uprawnienia: doświadczenie w podobnej branży

Pracodawca

Nazwa: KRZYŻAK DOM I WNĘTRZE MAŁGORZATA KRZYŻAK, TOMASZ KRZYŻAK, MONIKA PAULUS S.C.

Adres: Pszczyńska 230, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv