Sprzedawca - księgarnia z podręcznikami szkolnymi

Gdańsk
Oferta opublikowana01.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta
Poszukujemy sprzedawcy do pracy sezonowej w naszych antykwariatach z podręcznikami szkolnymi w Gdańsku Śródmieściu oraz w Gdańsku Przymorzu!
Nasza firma działa w Trójmieście od ponad 15 lat i z chęcią powitamy Cię w naszym zespole. Szukamy osób rzetelnie podchodzących do swoich obowiązków, które mają zamiar pracować przez cały okres od czerwca do września.
1. Wymagania.
Status ucznia lub studenta
Ukończone 18 lat
Pełna dyspozycyjność przez cały okres wakacji
2. Miejsce i wymiar pracy
Miejsce: Gdańsk Śródmieście lub Gdańsk Przymorze
Wymiar pracy: cały etat
Praca w okresie czerwiec - wrzesień
3.Obowiązki:
- profesjonalna obsługa Klienta w naszym punkcie sprzedaży w Gdańsku Śródmieściu lub na Przymorzu
- raportowanie codziennych wyników sklepu i stanów magazynowych
- dbałość o wizerunek firmy
- pełna dyspozycyjność w ustalonym wymiarze czasu pracy
4. Wynagrodzenie:
28,10 zł/h na rękę
5. Dokumenty
Prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres Aplikuj oraz informacją w wiadomości, która lokalizacja bardziej Pani/Panu odpowiada (Śródmieście czy Przymorze)