SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE

Frankfurt nad Menem
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zakres obowiązków: Sprzątanie specjalistyczne serwerowni - Niemcy Frankfurt nad Menem. Około 160 godzin w miesiącu, praca w godzinach: 8.00-16.00, na dłuższy okres. Pracodawca zapewnia nocleg, wyżywienie we własnym zakresie. Oferta dostępna w sali B. Kontakt z pracodawcą - tel.: 534 705 707.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 60 do 60 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto/godz.

Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: brak wymagań

Pracodawca

Nazwa: Alaska Alicja Skarżyńska

Adres: Szymanowskiego 24, 05-520 Konstancin-Jeziorna, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki, polski, angielski

Wymagane dokumenty: -