SPECJALISTA DS. PROCEDUR SKARGOWYCH K/M

Warszawa
Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Aleksandra Krywulta 2, 00-370 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Oosba na tym stanowisku: 1. przygotowuje projekty stanowiska Rządu w sprawach skierowanych do międzynarodowych organów ochrony praw człowieka oraz propozycje ugodowe Rządu RP, 2. analizuje orzecznictwo międzynarodowych organów ochrony praw człowieka oraz akta sądowe i administracyjne w prowadzonych sprawach, 3. współpracuje z organami administracji rządowej i samorządowej, wymiaru sprawiedliwości oraz innymi organami państwa, 4. opiniuje projekty aktów prawnych, inicjuje i prowadzi proces legislacyjny oraz uczestniczy w pracach Parlamentu, 5. uczestniczy w pracach komitetów eksperckich ds. prawnych i praw człowieka działających na forum RE, UE, ONZ.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 7 100 do 7 900 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 7100-7900 zł brutto + dodatek stażowy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali specjaliści z dziedziny prawa gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Języki: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Uprawnienia: Samoorganizacja pracy i przejawianie inicjatyw, komunikowania, współpracy w zespole, przewidywania i prognozowania szybkiego podejmowania działania

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Poświadczenie bezpieczeństwa – dostęp do informacji niejawnych o klauzuli "tajne"

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie prawnicze, umiejętność komunikowania, współpracy w zespole, przewidywania i prognozowania, szybkiego podejmowania działania. Samoorganizacja pracy i przejawianie inicjatyw. Znajomość przepisów z zakresu administracji państwowej, służby zagranicznej oraz umów międzynarodowych. Znajomość struktury i zasad funkcjonowania administracji publicznej. Uprawnienia: poświadczenie bezpieczeństwa - dostęp do informacji niejawnych o klauzuli "tajne" lub zgoda na sprawdzenie. Znajomość języka angielskiego na poziomie C1. Znajomość drugiego języka obcego na poziomie B2. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w obszarze prawa. Wynagrodzenie: 7100-7900 zł brutto + dodatek stażowy. Pierwsza umowa na 1 rok. Praca w godz.: 8:00-16:00. Szczegółowe informacje o naborze: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/ogloszenia-o-naborach-do-msz

Pracodawca

Nazwa: MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH

Adres: Al. Jana Chrystiana Szucha 23, 00-580 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Aplikacja wyłącznie przez formularz na BIP MSZ Więcej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/ogloszenia-o-naborach-do-msz