Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżamarketing / reklama / pr

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ignacego Paderewskiego 9/4, 25-017 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: według stanowiska

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 25.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: prawo jazdy kat.B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane: Swoboda działania w social media marketingu,doświadczenie w marketingu usług,sprawna obsługa programu graficznego, np. Adobe Illustrator / Photoshop. Co od nas otrzymasz? Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop,umowę o pracę, stałe wynagrodzenie plus premie za realizację wyznaczonych celów,szkolenia marketingowe u najlepszych specjalistów na rynku,prawdziwy wpływ na działalność firmy oraz poziom swojego wynagrodzenia,wdrożenie i wsparcie nie zostawimy Cię na pierwszej linii frontu bez przygotowania,wsparcie niezwykle zgranego zespołu, z którym będziesz mógł przeprowadzać częste burze mózgów. Wymagania: Silne zorientowanie na realizację założonych celów, determinacja,Poparte sukcesami doświadczenie w obszarze marketingu,Umiejętność planowania oraz wyznaczania priorytetów,Zainteresowanie nowoczesnym, kreatywnym podejściem do marketingu,Znajomość obsługi CMS WordPress,Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności, Zakres działań: Planowanie i realizacja działań marketingowych dla usług edukacyjnych,bieżąca kontrola realizacji planu zapisów do szkół,nadzór nad pracą współpracujących z Pro Civitas agencji digitalowych,analiza danych marketingowych: obsługa leadów, koszty kampanii reklamowych, SEO itp.aktualizacja strony www (WordPress),wyceny i pozyskiwanie dostawców usług oraz produktów marketingowych,współpraca z przełożonym oraz agencją social media w zakresie kampanii marketingowych i sprzedażowych,generowanie nowych inicjatyw marketingowych, pozyskiwanie partnerów z sektora biznesu do współpracy ze szkołami oraz ośrodkiem szkoleniowym. Pro Civitas to lider edukacji w województwie świętokrzyskim. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne kierunki w szkołach policealnych, kursy oraz szkolenia online. Obecnie do naszego zespołu w Kielcach poszukujemy Specjalisty ds. marketingu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie i realizację działań marketingowych dla Pro. Masz się czym pochwalić? Pokaż nam swoje doświadczenie w CV, a siebie w Liście Motywacyjnym. W temacie koniecznie napisz: Marketing w Pro. Klauzula poufności Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Centrum Edukacji PRO CIVITAS w Kielcach na potrzeby prowadzenia aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska).

Pracodawca

Nazwa: INSTYTUT PRO CIVITAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Ignacego Paderewskiego 9/4, 25-017 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV