SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI W FIRMIE

Bodaczów
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 22-460 Bodaczów, powiat: zamojski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Ewidencja i rozliczanie kosztów działalności, analiza kosztów, prowadzenie ewidencji środków trwałych, wystawienie faktur sprzedaży usług, przygotowywanie deklaracji pfron, pit, obsługa niezbędnych informacji do deklaracji, cit, sprawozdawczość GUS, przygotowywaniie danych/zestawień do comiesięcznych sprawozdań grupowych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: do ustalenia w zależności od posiadanych kompetencji, wiedzy i doświadczenia, godz 7:30-15:30

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Uprawnienia: dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, bardzo dobra organizacja pracy, praca w zespole, praktyczna znajomość przepisów rachunkowości i podatków

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: finanse i rachunkowość

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wymagane min. 3 letnie doświadczenie zawodowe, zaangażowanie. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Pracodawca

Nazwa: VITERRA BODACZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: CYPRIANA KAMILA NORWIDA 2, 80-280 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV