SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Kraków
Oferta opublikowana04.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Smoleńsk 25A/3, 31-108 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: • Prowadzenie spraw kadrowych pracowników, w tym szczególnie akt osobowych. • Przygotowywanie dokumentów kadrowych, w tym umów i nadzór nad ich obiegiem • Sporządzanie list płac i przelewów wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych w przedsiębiorstwie • Przygotowywanie dokumentacji i wypłat wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, umów zleceń i umów o dzieło. • Prowadzenie pełnej dokumentacji z zakresu: wynagrodzeń, zasiłków, rozliczeń z ZUS i Urzędem Skarbowym. • Prawidłowe i terminowe rozliczanie z ZUS, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników. • Wydawanie zaświadczeń o uzyskanych dochodach na prośbę pracownika. • Rozliczanie godzin ponadwymiarowych. • Ewidencjonowanie obecności pracowników obsługi, urlopów i zwolnień lekarskich

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 100 do 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Godziny pracy 8-16

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 31.10.2025

Wymagania konieczne

Zawody: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Kadry i Płace, Optima, Excel, Płatnik, Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: [Inne] : Znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca

Nazwa: DARANIA SP. Z O.O.

Adres: 31-108 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.