Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatudodatkowa
Branżabhp / ochrona środowiska / rolnictwo

Opis oferty pracy

Specjalista ds. BHP
Miejsce pracy: Łódź i okolice

Opis stanowiska pracy:
Zatrudnimy osobę na stanowisko Specjalisty ds. BHP
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie Szkoleń BHP wstępnych , okresowych dla różnych grup pracowniczych ( Stanowiska robotnicze, administracyjno-biurowe itd.) oraz wszelkie sprawy BHP związane z Bezpieczeństwem Pracy .
Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- uprawnienia zawodowe Specjalisty ds. BHP ( warunek konieczny )
- mile widziane uprawnienia zawodowe Inspektora p.poż.
- doświadczenie w prowadzeniu szkoleń wstępnych i okresowych BHP
- przygotowywanie dokumentacji BHP
- umiejętności budowania trwałych, partnerskich relacji z klientem opartych o wiedzę merytoryczną
- sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność ,
- doskonałe umiejętności komunikacyjne, zorientowanie na klienta
- zaangażowanie w pracę i branie odpowiedzialności za powierzone zadania,
- czynne prawo jazy kat. B.
Oferujemy:
- Pracę pełną wyzwań w przyjaznych warunkach
- wynagrodzenie związane z efektami pracy
- Współpracę w ramach prowadzonej działalności gospodarczej /umowy zlecenie
Przyślij do Nas swoje CV lub Imię i Nazwisko wraz z numerem telefonu kontaktowego, a my się odezwiemy!
W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.”