Spawacz Monter Konstrukcji Stalowych - Praca od Zaraz!!

Wałbrzych
Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od posiadanych kwalifikacji
Bogaty pakiet benefitów: premię motywacyjną, frekwencyjną, dodatek za pracę w systemie zmianowym, 100% stawki zasadniczej za pracę w systemie 4-brygadowym
Nagrodę roczną
Dodatek za dojazd do pracy
2 dni dodatkowego urlopu wypoczynkowego
Niezbędne narzędzia pracy
Zadania:
Wykonywanie prac spawalniczych i/lub monterskich
Wymagania:
Wykształcenie minimum zawodowe
Doświadczenie w pracy w zawodzie spawacz i/lub monter konstrukcji stalowych oraz w obsłudze maszyn i urządzeń
Uprawnienia na spawanie półautomatem (książeczka spawacza – metoda MAG 135)
Znajomość rysunku technicznego
Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy
Umiejętności ślusarskie
Umiejętność montażu drobnych detali

Oferta dotyczy pracy stałej.

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)