Serwisant - od zaraz - jedna zmiana

Rzeszów
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Do podstawowych napraw sprzętów chłodniczych poszukujemy złotej rączki. Nie wymagamy doświadczenia! Jeśli potrafisz obsługiwać elektronarzędzia oraz wymienić drobne części to zachęcamy do aplikowania.

Stanowisko: Serwisant sprzętu chłodniczego

Lokalizacja: Głogów Małopolski

Opis stanowiska:

• Serwis sprzętu chłodniczego
• Podstawowe naprawy: wymiana klamki, półek, kabla elektrycznego
• Czyszczenie lodówek

Wymagania:

• Zdolności manualne
• Umiejętność obsługi elektronarzędzi
• Umiejętność wykonywania podstawowych napraw tzw. "złota rączka"

Oferujemy:

• Umowę zlecenie na okres próbny 1 miesiąc, następnie umowa o pracę
• Wynagrodzenie 28 zł brutto/h na okresie próbnym. Po przejściu na umowę o pracę około 5400 zł brutto
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym 8:00-16:00
• Możliwe nadgodziny (dodatkowo wypłacane)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.