SERWISANT MASZYN I URZĄDZEŃ

Nowy Sącz
Oferta opublikowana18.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Tarnowska 119, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Wymagania: - wykształcenie średnie, - doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane), - angielski (mile widziany), - niemiecki (mile widziany), - prawo jazdy kat. B. Zadania: - wykonywanie rutynowych czynności serwisowych (przeglądy, obsługa i naprawy), - samodzielne diagnozowanie usterek, - wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, - serwis urządzeń u terenie klienta, - prowadzenie dokumentacji serwisowej, - nadzorowanie magazynu z częściami zamiennymi, - wsparcie techniczne dla klientów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy B

Wymagania pożądne

Języki: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pracodawca

Nazwa: Bl System Łukasz Belski

Adres: Tarnowska 119, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Sądecki Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, skierowanie.