SEKRETARZ SZKOŁY

Opole
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gen. Kazimierza Pułaskiego 3, 45-048 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Zakres obowiązków: 1. Przyjmowanie rejestrowanie według symboli klasyfikacyjnego jednolitego rzeczowego wykazu akt i przekazywanie korespondencji właściwym odbiorcom 2.Wysyłanie korespondencji własnej szkoły nadawanie przesyłek na poczcie. 3. Dbanie o estetykę i prawidłowość korespondencji wychodzącej. 4.Zabezpieczenie pism przychodzących i kopii pism wychodzących. 5. gromadzenie i segregowanie dokumentacji przekazywanej do archiwum szkolnego 6.wyposażenie szkoły w materiały biurowe i druki szkolne 7. Opisywanie i podpisywanie faktur dotyczących zakupu materiałów biurowych 8.prowadzenie kancelarii szkoły zgodnie z jednolitym wykazem akt 9. prowadzenie kalendarza spotkań dyrektora, 10 koordynowanie przepływu informacji 11. współpraca z księgowością, kierownikiem gospodarczym, wicedyrektorami

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: kompleksowa obsługa biura, doświadczenie w pracy w zespole, biegła obsługa komputera, Microsoft Office

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : umiejętność pracy pod presją czasu,

Pracodawca

Nazwa: Puliczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu

Adres: Gen. Kazimierza Pułaskiego 3, 45-048 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.