Oferta opublikowana15.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: DUŻA 21, 25-304 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: wg. stanowiska

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Opis stanowiska pracy;Bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości / ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości, Obliczanie podatków w firmie oraz sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. PIT, CIT, VAT, JPK, podatki lokalne. Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz organizacja prac bilansowych umożliwiających prawidłowe zamknięcie roku obrachunkowego. Sporządzanie miesięcznych raportów wyników dla zarządu i banków.Współpraca z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, leasingowymi w zakresie pozyskiwania i obsługi źródeł finansowania.Reprezentowanie firmy wobec urzędów państwowych i innych instytucji (US, banki itp.). Nadzór nad dokumentami zgromadzonymi w dziale finansowo księgowym.Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych.Kwalifikacja podatkowa dokumentów.Dokonywanie przelewów bankowych. Wymagania;Wykształcenie kierunkowe. Minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku: samodzielna/y księgowa/y. Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych.Ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości, finansów i rozliczeń podatkowych. Dobra organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.Opis stanowiska pracy;Bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości / ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości, Obliczanie podatków w firmie oraz sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. PIT, CIT, VAT, JPK, podatki lokalne. Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz organizacja prac bilansowych umożliwiających prawidłowe zamknięcie roku obrachunkowego. Sporządzanie miesięcznych raportów wyników dla zarządu i banków.Współpraca z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, leasingowymi w zakresie pozyskiwania i obsługi źródeł finansowania.Reprezentowanie firmy wobec urzędów państwowych i innych instytucji (US, banki itp.). Nadzór nad dokumentami zgromadzonymi w dziale finansowo księgowym.Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych.Kwalifikacja podatkowa dokumentów.Dokonywanie przelewów bankowych. Wymagania;Wykształcenie kierunkowe. Minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku: samodzielna/y księgowa/y. Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych.Ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości, finansów i rozliczeń podatkowych. Dobra organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Pracodawca oferuje:Stabilność zatrudnienia,stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności. Atrakcyjne wynagrodzenie. Mile widziana znajomość programu Enova.

Pracodawca

Nazwa: KONSORCJUM NAUKOWO-EDUKACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: DUŻA 21, 25-304 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv