SALOWA

Kraków
Oferta opublikowana22.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wielicka 267, 30-663 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Udzielanie pacjentom pomocy przy zaspakajaniu potrzeb fizjologicznych (podawanie kaczek, basenów). Pomoc pacjentom w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych. Sprzątanie naczyń po posiłkach i ich zmywanie. Mycie i dezynfekcja bliskiego otoczenia chorego np.: łóżka, wysięgniki, szafki przyłóżkowe. Mycie i dezynfekcja sprzętu medycznego (ssaki, wagi, podnośniki). Pomoc przy transporcie pacjentów do gabinetów rtg, usg itp. Transport posiłków z kuchni centralnej, podawanie posiłków i zmywanie naczyń.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: Współpraca z zespołem oddziału Forma zatrudnienia: umowa o pracę Wymiar etatu: 1 etat dla jednej umowy Praca w systemie równoważnym 12-godzinnym Miejsce pracy: Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie ul. Wielicka 267, Kraków.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 01.08.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Salowa

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie minimum podstawowe. Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne. Przeszkolenie zawodowe odpowiednie do wykonywania zadań powierzonych na stanowisku pracy. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w podmiocie leczniczym. Dobra organizacja pracy własnej.

Pracodawca

Nazwa: Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie

Adres: Wielicka 267, 30-663 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: 4. Termin i miejsce składania dokumentów: Pisemne zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane w sekretariacie Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie, przy ul. Wielickiej 267 w godzinach 7.25 15.00 oraz na adres e-mail: Aplikuj W tytule KUCHARZ 5. Dodatkowe informacje Informacje dotyczące warunków zatrudnienia można uzyskać pod numerem telefonu: Dział Zatrudnienia i Płac: 12 44 67539, 515, 510175434.