Rekruter

Częstochowa / Śródmieście
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Lavoro Sp. z o.o., poszukuje w Częstochowie kandydata na stanowisko:

Pracownik administracji - Rekruter

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie kandydatów na stanowiska pracy
- wstępna weryfikacja spływających zgłoszeń
- telefoniczna komunikacja z potencjalnymi pracownikami
- spotkania z kandydatami do pracy (również w terenie)

Wymagania:
- Ze względu na projekt orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- Dyspozycyjność, odpowiedzialność
- Inicjatywa i umiejętność zarządzania pracą własną
- Obsługa komputera
- Prawo jazdy kat. B

Do CV prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej danych osobowych o treści dostępnej na naszej stronie internetowej