REHABILITANT

Cieszyn
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Skrajna 5, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: szczegóły na stronie: mops.cieszyn.pl, bip.um.cieszyn.pl

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 10

Wynagrodzenie brutto: od 120 PLN

Opis wynagrodzenia: praca Dzienny Dom "Senior+" w Cieszynie,ul. Moniuszki 13

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: kwalifikacje do wykonywania zawodu rehabilitanta prawo wykonywania zawodu wpisany do Krajowej Izbie Fizjoterapeutów

Pracodawca

Nazwa: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Cieszynie

Adres: Skrajna 5, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: szczegóły na stronie: mops.cieszyn.pl, bip.um.cieszyn.pl