Oferta opublikowana04.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Waryńskiego 2, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Branża medyczna - przyjęcie posiłków - sprawdzanie zgodności zamówionych ilości posiłków z podziałem na diety i oddziały szpitalne - pomoc przy porcjowaniu posiłków dla pacjentów - odbiór brudnych termosów i przeniesienie do pomieszczenia porządkowego - utrzymywanie czystości we wszystkich pomieszczeniach działu żywienia zgodnie z obowiązującymi procedurami i planem higieny OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa zlecenie: min. 3 m-ce MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-190 Mikołów, ul. Waryńskiego 2 PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn-nd, praca w godzinach: 10.00-18.00 (w tygodniu), 7.00-18.00 (w weekendy) - grafik do ustalenia

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 100

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa ok 100 godzin miesięcznie

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 04.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Uprawnienia: Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia.

Pracodawca

Nazwa: CENTRUM ZDROWIA W MIKOŁOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Waryńskiego 2, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV List motywacyjny