REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Chojnice
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Przemysłowa 4, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: 1. przyjmowanie i sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym dokumentów księgowych 2. sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami 3. wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego 4. rozliczanie delegacji krajowyh i zagranicznych oraz zaliczek pracowniczych 5. przygotowywanie raportów i zestawień 6. realizowanie bieżących zadań z zakresu księgowości 7. dbałość o prawidłowy obieg dokumentów księgowych 8. wprowadzanie faktur kosztowych 9. kontrola rozrachunków z kontrahentami 10. rozliczenie wyciągów bankowych 11. księgowanie faktur sprzedaży

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 31.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia, finanse lub rachunkowość

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość bieżących przepisów w zakresie rachunkowości oraz podatków - praktyczna znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel - bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność - umiejętność pracy w zespole

Pracodawca

Nazwa: MOSTOSTAL CHOJNICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Przemysłowa 4, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .