Recepcjonistka szkoły tańca

Gdańsk
Oferta opublikowana30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaadministracja biurowa
W związku z dynamicznym rozwojem naszej szkoły tańca So!Salsa poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonistki (najchętniej osoby studiującej, ale nie jest to wymóg)

Twoje obowiązki pracy:
  • obsługa klientów studia
  • prace administracyjne recepcji
  • aktywne pozyskiwanie Klientów zainteresowanych ofertą szkoły
  • aktywny udział w kampaniach i eventach organizowanych przez So!Salsa
  • dbanie o estetyczny wygląd miejsca pracy
  • aktualizacja informacji na stronie www
  • prowadzenie social mediów szkoły - pisanie postów oraz tworzenie grafik
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy zespołowej
  • zaangażowanie i terminowość
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (14:00-22:00)
  • znajomość obsługi plików google docs
  • znajomość obsługi programu canva
  • umiejętność tworzenia grafik komputerowych, instagram reels oraz tik-toków
  • znajomość branży tanecznej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy idealne dla studentów
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • darmowe zajęcia taneczne
  • premie miesięczne za uzyskane cele sprzedażowe
  • pracę przy organizacji dużych eventów
Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV na adres: Aplikuj