Recepcjonistka - Asystentka Managera

Gdynia
Oferta opublikowana05.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaadministracja biurowa
RENOMOWANA KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

zatrudni osobę na stanowisku

RECEPCJONISTKI - ASYSTENTKI MANAGER

WYMAGANIA:
  • Wyłącznie Studentka w trakcie edukacji wyższej uczelni
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej
  • Łatwość zdobywania wiedzy
  • Odpowiedzialność, rzetelność i precyzja wykonywanych obowiązków, punktualność
  • Łatwość nawiązywania relacji z pacjentem, komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista oraz miła aparycja
  • Bardzo dobra znajomość obsługi Microsoft office

OBOWIĄZKI:
  • Umawianie wizyt oraz zabiegów pacjentów zgodnie z harmonogramem przyjęć
  • Zakładanie dokumentacji medycznej, dbałość o jej archiwizację
  • Aktywna merytorycznie informacja w zakresie oferowanych zabiegów
  • Fiskalizacja płatności za usługi medyczne
  • Prace administracyjno-marketingowe przydzielone przez managera placówki
  • Działania wspierające Klinikę w social media

OFERUJEMY:
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie godzinowym: 10.00-15.00, 14.00-20.00 - około 110 godzin miesięcznie
  • Umowę zlecenie
  • Bonus za realizację założonych planów
  • Samodzielność pracy
  • Możliwości rozwoju
  • System bonusowy

PROSIMY O KONTAKT WYŁĄCZNIE E-MAILOWY
CV WRAZ Z AKTUALNYM ZDJĘCIEM W PDF PROSIMY O PRZESYŁANIE POD ADRES:

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI OSOBAMI.