PSYCHOLOG

Annopol
Oferta opublikowana20.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Leśna 2, 23-235 Annopol, powiat: kraśnicki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: - Pomoc osobom potrzebującym wsparcia, zrozumienia oraz informacji o różnych formach pomocy odpowiedniej dla swojej sytuacji, - Udzielanie wsparcia osobom doświadczającym przemocy, - Obsługa telefonu zaufania oraz strony internetowej, punktu interwencji kryzysowej w gminie Annopol, - Udzielanie pomocy psychologicznej rodzinom, - Opracowywanie i umieszczanie na stronie internetowej specjalistycznych artykułów wspomagających osoby przeżywające kryzys

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie dofinansowane w ramach projektu: Program Funduszy Europejskich dla Lubelskiego na lata 2021-2027

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Data zakończenia: 30.06.2026

Wymagania konieczne

Zawody: Psycholog (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: - Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku psycholog. - Wynagrodzenie od 4242zł/ brutto - dofinansowane w ramach projektu: Program Funduszy Europejskich dla Lubelskiego na lata 2021-2027.

Pracodawca

Nazwa: Ośrodek Pomocy Społecznej w Annopolu

Adres: Leśna 2, 23-235 Annopol, powiat: kraśnicki, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą: - tel: 601 81 40 05, 15 86 13 404 - e-mail: Aplikuj - osobisty: ul. Leśna 2, 23-235 Annopol