Przedstawiciel Handlowy - Odnawialne Źródła Energii (OZE)

Gdańsk
Oferta opublikowana03.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta
Opis stanowiska: Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w sektorze odnawialnych źródeł energii. W związku z rozwojem naszych działań handlowych, poszukujemy ambitnego i zmotywowanego Przedstawiciela Handlowego, który dołączy do naszego zespołu. Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych.

Główne obowiązki:
· Pozyskiwanie nowych klientów i obsługa bieżących w segmencie OZE
· Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
· Promowanie usług i towarów firmy
· Monitorowanie rynku OZE oraz analiza potrzeb klientów
· Reprezentowanie firmy na targach branżowych i spotkaniach z klientami
Wymagania:
· Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego, mile widziane w branży OZE
· Umiejętności negocjacyjne i skuteczność w pozyskiwaniu klientów
· Znajomość rynku odnawialnych źródeł energii
· Komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy
· Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
· Wynagrodzenie w systemie prowizyjnym. Prowizja naliczana od ceny podstawowej
· Niezbędne narzędzia do pracy takie jak telefon, tablet, aplikacja
· Jeżeli współpraca będzie owocna, oferujemy samochód firmowy
· Elastyczny czas pracy i swobodę w działaniu oraz organizacji pracy własnej.
· Umowę B2B.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail z tytułem „Przedstawiciel Handlowy - OZE”.