PROGRAMISTA WYPALARKI PLAZMOWEJ CNC

Ostrowiec Świętokrzyski
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Obsługa i programowanie wypalarki plazmowej (tworzenie programów), współpraca z operatorami wycinarek plazmowych, praca w oparciu o rysunek techniczny.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne, wyższe (w tym licencjat), techniczne

Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego, komunikatywność, zdolności manualne

Wymagania dodatkowe

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie techniczne - średnie lub wyższe. Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość oprogramowania CAD (auto cad, zw cad itp.), mile widziana znajomość oprogramowania 3D (np. Inventor). Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi. Dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy. Mile widziane doświadczenie w pracy na ww. stanowisku oraz znajomość języka angielskiego.

Pracodawca

Nazwa: FINOW POLSKA Sp. z o.o.

Adres: Eugeniusza Kwiatkowskiego 14, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV