Produkcja wyrobów garmażeryjnych

Radom
Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Poszukujemy Pani do ręcznej produkcji pierogów i innych wyrobów garmażeryjnych
Lokalizacja: Radom
Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek, 16:00 - 24:00
Opis stanowiska: Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją pierogów i wyrobów garmażeryjnych i poszukujemy osoby do pracy na stanowisku produkcji. Poszukujemy kandydatki, która będzie odpowiedzialna za ręczne wytwarzanie pierogów oraz innych produktów zgodnie z naszymi recepturami.
Wymagania:
• Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Posiadanie ważnych badań sanitarno-epidemiologicznych.
• Doświadczenie i obycie w kuchni będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Pracę w przyjaznym środowisku.
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży gastronomicznej.
Jeśli jesteś zainteresowana pracą z nami i spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami.