PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI W BIUROWCU

Gdańsk
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Grunwaldzka 415, 80-309 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Sprzątanie aneksów kuchennych, łazienek, wykładanie zakupów do lodówek oraz dbanie o wygląd biura w czasie pracy klienta. Praca w poniedziałki, czwartki i piątki, w godzinach 7-15 (na zmianę z inną osobą).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN

Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: posiłki podczas pracy, możliwość pracy po południu, wsparcie koordynatora.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 10.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy, zaangażowanie, sumienność.

Pracodawca

Nazwa: CLEAN PRESTIGE JOANNA FILIPKOWSKA-MAŁECKA

Adres: Kameralna 5/4, 81-549 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -