PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (SPRZĄTACZKA)

Lwówek Śląski
Oferta opublikowana19.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 59-600 Lwówek Śląski, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: sprzatanie w pomieszczeniach biurowych,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 21.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe, podstawowe, zasadnicze branżowe, średnie zawodowe 4-letnie, pomaturalne/policealne, brak lub niepełne podstawowe, zasadnicze zawodowe, gimnazjalne, średnie ogólnokształcące, średnie branżowe

Pracodawca

Nazwa: OT SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: PODGÓRNA 37-39, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV