PRACOWNIK SŁUŻBY OCHRONY R129/0792-378/24

Włocławek
Oferta opublikowana28.03.2024
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Pełnienie służby ochrony w trybie zmianowym, kontrola osób i pojazdów na terenie placówki administracji państwowej.

Rodzaj zatrudnienia: Mianowanie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy, premia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, znajomość pakietu MS Office

Wymagania pożądne

Zawody: Technik ochrony fizycznej osób i mienia*, Pozostali pracownicy ochrony osób i mienia, Funkcjonariusz służb specjalnych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykszt. min. średnie, prawo jazdy kat. B, niekaralność, nieposzlakowana opinia, brak przeciwwskazań zdrowotnych, znajomość obsługi pakietu MS Office, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, wymagana sprawność fizyczna, praca w trybie zmianowym 24 lub 12 godzin, miejsce pracy: Lucień gm. Gostynin

Pracodawca

Nazwa: CENTRALNE BIURO ANTYKORUPCYJNE

Adres: 00-583 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, podanie, list motywacyjny, kwestionariusz osobowy