Pracownik Produkcji-4800 brutto! od zaraz!

Wałbrzych
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Miejsce pracy: Wałbrzych
Zapewniamy Ci:
• Stabilne wynagrodzenie 3700 zł brutto + atrakcyjny system premiowy do 400 zł brutto
• 300 zł brutto dodatku za nocki
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością rozwoju i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta
• Dofinansowanie dojazdów dla każdego pracownika 360 zł brutto
• Praca od zaraz – sprawna, bezstresowa rekrutacja
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
• Dofinansowanie posiłków pracowniczych na terenie zakładu 250 zł netto + 27 zł do wykorzystania w automatach na kawę/słodyczę
• Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, platforma MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium
Zadania:
• Składanie części, podzespołów
• Stosowanie odpowiednich narzędzi i przyrządów zapewniających wymaganą jakość i dokładność montażu
• Przestrzeganie zakładowych standardów jakości
Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• Umiejętność pracy w zespole
Wyślij aplikację już dziś.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)