Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 55-340 Damianowo, powiat: średzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Ręczne rozłupywanie kamienia na mniejsze elementy za pomocą młotków pneumatycznych i układanie ich na paletach typu EURO. Dodatkowo są produkty pakowane ręcznie do worków big-bag.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 10 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Gwarantujemy przyuczenie do zawodu, miłą i przyjazną atmosferę, gorący posiłek w ciągu dnia oraz na czas płatne wynagrodzenie.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 26.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pracodawca

Nazwa: DKSM MIROSŁAW HAŁDYS SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: 58-100 Komorów 42D/4, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv