Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ŻYRZYŃSKA 44, 24-130 Końskowola, powiat: puławski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: - pakowanie mięsa w worki vac; - ważenie mięsa; - pakowanie w kartony elementów mięsa; - paletowanie gotowych kartonów; - praca przy myciu pojemników;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 154

Wynagrodzenie brutto: od 4 265,8 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Data zakończenia: 05.05.2026

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : MILE WIDZIANA KSIĄŻECZKA SAN-EPIDEM. ALE NIE KONIECZNA

Pracodawca

Nazwa: A.M.M. SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Kielecka 4/5, 31-526 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV