PRACOWNIK PRODUKCJI

Siemianowice Śląskie
Oferta opublikowana10.05.2024
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn produkcyjnych, pakowanie produktów przy linii produkcyjnej, wzrokowa kontrola jakości, utrzymanie czystości w miejscu pracy. Praca w systemie trzyzmianowym w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00 i 22.00-6.00. Umowa miesięczna-agencyjna, przedłużana co miesiąc. Wymagania: wykształcenie min. podstawowe, mile widziane doświadczenie zawodowe, zdolności manualne, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania pożądne

Zawody: Pracownik produkcji

Uprawnienia: zdolności manualne, dyspozycyjność

Wymagania dodatkowe

Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. podstawowe, mile widziane doświadczenie zawodowe, zdolności manualne, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Wyzwolenia 17, 41-103 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv