Pracownik produkcji

Czyżew
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Poszukujemy do pracy chętne osoby na stanowisko:

Pracownik Wsparcia Produkcji

Miejsce pracy: Czyżew

Zakres obowiązków:
- prace produkcyjne

Wymagania:
- chęć i gotowość do podjęcia pracy
- sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
- książeczka sanepidu
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat
- godziwe wynagrodzenie
- pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku w zgranym zespole pracowniczym

Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV.

Osoby aplikujące prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacji. Treść klauzuli znajduje się na naszej stronie internetowej: www.lavoro.com.pl.