PRACOWNIK GOSPODARCZY

Zabrze
Oferta opublikowana01.02.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń piekarni, sprzątanie toalet, mycie korytarzy, sprzątanie hali produkcyjnej, mycie stołówki, sprzątanie szatni. Praca na 3 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00). Praca również w weekendy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: godzinowy system wynagradzania

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, aktualna książeczka sanepidowska, WYMAGANE doświadczenie przy sprzątaniu na podobnym stanowisku

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą telefoniczny 725 235 505 w godzinach 8.00-16.00