PRACOWNIK BIUROWY / PRACOWNIK DS. PROJEKTÓW

Jastrzębie-Zdrój
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Armii Krajowej 25, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Poszukiwane są osoby do biura Stowarzyszenia EBI Association, którę wesprą zespół w zakresie obecnie realizowanych projektów. Kandydaci powinni byćę przedsiębiorczy, wszechstronni, lubiący zadania związane z organizacją, potrafiący szybko się uczyć oraz sprawnie przechodzić pomiędzy różnymi zadaniami/różną tematyką. Doświadczenie w pracy projektowej jest mile widziane, ale Ta praca jest dla osób, które: - potrafią samodzielnie organizować swoją pracę; - potrafią pracować w zmiennych warunkach i odnaleźć się równocześnie w kilku tematach (realizowane projekty dotyczą różnych obszarów np. edukacja, zdrowie, rozwój) - potrafią dobrze komunikować się z różnymi grupami; - lubią pracę zespołową; - lubią jak dużo się dzieje; - mają dużą motywację do działania. Osoby na tym stanowisku będą: - wykonywać podstawowe prace biurowe; - prowadzić dokumentacje związaną z realizowanymi projektami; - przyjmować kontrahentów/uczestników projektów; - zajmować się promocją projektów i bieżących wydarzeń; - spotykać się z kontrahentami, uczestnikami również poza biurem. Kandydatom oferowane są: - umowa o pracę w stabilnej firmie; - dodatkowe szkolenia z zakresu wykonywanej pracy i nie tylko; - pełna wyzwań praca w pozytywnym zespole; - możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych. Praca w godz. 08:00-16:00, rozpoczęcie zatrudnienia: kwiecień/maj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia w zależności od doświadczenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B , doskonała znajomość obsługi programów MS Office, doświadczenie w pracy biurowej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Pozostałe wymagania: otwartość na rozwój; wysoka kultura osobista; zdolności komunikacyjne, społeczne i interpersonalne; umiejętność rozwiązywania problemów; samodzielność; umiejętność szybkiego uczenia się; umiejętności organizacyjne. Mile widziane: doświadczenie w zakresie zarządzania projektami lub planowaniu i organizacji projektów; doświadczenie w pisaniu wniosków unijnych/o dotacje; doświadczenie w pracy przy projektach unijnych.

Pracodawca

Nazwa: STOWARZYSZENIE "EBI ASSOCIATION"

Adres: Armii Krajowej 25, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV