Praca na produkcji- bardzo dobre zarobki i stabilna praca!

Stalowa Wola
Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dla naszego Klienta poszukujemy Pracowników produkcji

Oferujemy:

- Wdrożenie i przyuczenie do nowej pracy;

- Umowę o pracę;

- Atrakcyjne wynagrodzenie;

- Korzystne premie;

- System podwyżek;

- Możliwość bezpłatnego zakwaterowania;

- Dofinansowanie do posiłku i darmowe napoje;

Twoje zadania:

- Ubijanie masy formierskiej, zamykanie formy, wkładanie otulin i kontrola jakości;

- Wybijanie odlewów, Obsługa kraty wibracyjnej oraz stołu do wybijania;

- Dbanie o porządku w miejscu pracy i przestrzeganie przepisów BHP;

Wymagania:

- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym;

- Sprawność fizyczna;

- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Zainteresowała Cię powyższa oferta?

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIACZENIA! MY CIĘ WSZYSTKIEGO NAUCZYMY!

Masz znajomych, którzy też poszukują pracy?

Poleć im naszą ofertę! Szukamy wielu kandydatów!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.