POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ

Pruszcz Gdański
Oferta opublikowana22.02.2024
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP. Obsługa korespondencji wpływającej do komórki organizacyjnej. Pisanie tekstów na edytorze. Posługiwanie się urządzeniami biurowymi. Powielanie dokumentów. Wprowadzanie danych do systemów informatycznych. Przygotowywanie dokumentów do archiwum zakładowego. Kompletowanie dokumentów wytwarzanych przez komórkę organizacyjną. Staż odbywać się będzie w: Dziale Obsługi Bezpośredniej, Dziale Egzekucji Administracyjnej, Dziale Spraw Wierzycielskich, Dziale Czynności Analitycznych i Sprawdzających, Referacie Identyfikacji i Rejestracji Podatkowej oraz Referacie Podatków Dochodowych i Podatku od Towarów i Usług oraz Podatków Majątkowych i Sektorowych. Staż od poniedziałku do piątku, w godzinach: 6:45-14:45, 9-16. (czas ruchomy)

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność obsługi komputera, znajomość zagadnień podatkowych.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -